Account Manager προϊόντων πληροφορικής

Με στόχο την ενίσχυση του δικτύου πωλήσεων της σε Αθήνα και περιφέρεια η OKTABIT
 ενδιαφέρεται να προσλάβει για τις κεντρικές της εγκαταστάσεις στην Αγ. Παρασκευή :
Account Manager προϊόντων πληροφορικής (κωδ sal_230315)
H θέση αναφέρεται στη Διεύθυνση Πωλήσεων

Περιγραφή Θέσης
Διατήρηση και ενίσχυση μακροπρόθεσμων σχέσεων με υφιστάμενους συνεργάτες.
Καθημερινή επικοινωνία και επισκέψεις σε δίκτυο συνεργατών.
Αναζήτηση και ανάπτυξη νέου πελατολογίου.
Επίτευξη εταιρικών στόχων.
Εξυπηρέτηση συνεργατών σε όλα τα θέματα σχετικά με την εταιρεία (key contact).
Συμμετοχή σε εταιρικές εκδηλώσεις.

Απαραίτητα προσόντα
Πτυχίο Ανώτερης ή Ανώτατης Σχολής.