Storage Solutions Specialist

Η OKTABIT ενδιαφέρεται να προσλάβει για τα γραφεία της στην Αγ. Παρασκευή

Storage Solutions Specialist σε λύσεις HW Server & Storage (κωδ. acc.sp.221208)

Περιγραφή Θέσης

                     Υποστήριξη εσωτερικού και εξωτερικού πελατολογίου.

                     Οριοθέτηση και επίτευξη στόχων.

                     Ευθύνη διαχείρισης και προώθησης των προϊόντων.

                     Συμμετοχή στην τιμολογιακή πολιτική.

                     Παρακολούθηση του ανταγωνισμού.

                     Άμεση συνεργασία με τμήμα Product Management.

Απαραίτητα προσόντα

                     Πτυχίο Ανώτερης / Ανώτατης Σχολής.

                     2+ έτη εμπειρίας σε αντίστοιχη θέση.

                     Γνώσεις σε ολοκληρωμένες λύσεις υποδομών (HW Infrastructure καθώς και Virtualization).

                     Άριστη γνώση της αγγλικής γλώσσας.

                     Άριστη γνώση MS Office.

                     Ευχέρεια στην επικοινωνία και πνεύμα συνεργασίας.

                     Εκπληρωμένες στρατιωτικές υποχρεώσεις (για τους άντρες υποψήφιους).

Προσφέρουμε

                     Ελκυστικό πακέτο αποδοχών ανάλογο προσόντων.

                     Ευχάριστο περιβάλλον εργασίας .

                     Ιδιωτικό συμβόλαιο ομαδικής ασφάλισης.

                     Ευκαιρία σταδιοδρομίας σε μια σύγχρονη επιχείρηση.

                     Διαρκή εκπαίδευση.

Αποστείλετε το βιογραφικό σας στο hr@oktabit.gr με την ένδειξη acc.sp.221208